Google Ads Sales Specialist

Plat: 1.850€

Náplň práce:

  • Predaj služieb a produktov Google Ads vrátane: zostavenia rozpočtu pre navrhovanú reklamu a rokovaní o konečnej ponuke.
  • Poradenstvo zákazníkom v otázkach súvisiacich so službou Google Ads vrátane: návrhov nových riešení, vyjednávania ponúk, vzdelávania o produktoch Google Ads.
  • Každodenné riešenie všetkých situácii súvisiacich so službou Google Ads vrátane spúšťania nových reklám, ich monitorovania, optimalizácie a vykazovania výsledkov.
  • Priebežná analýza výsledkov z hľadiska dosahovania stanovených cieľov.
  • Plánovanie vlastnej práce a vytváranie harmonogramov práce.

Požiadavky

  • Odborná prax v oblasti predaja, account managementu (najlepšie v medzinárodnom prostredí) je nutnosťou.
  • Minimálne dosiahnuté vzdelanie – vysokoškolské 1. stupňa.
  • Záujem o prácu v rýchlo sa rozvíjajúcom a rastúcom biznise s komplexnými požiadavkami.
  • Schopnosť dodávať kvalitnú prácu s orientáciou na detail.
  • Plynulá znalosť slovenského jazyka.
  • Komunikatívna znalosť anglického jazyka.
  • Záujem o digitálny marketing, e-commerce a nové technológie sú vítané.
  • Schopnosť ľahko nadväzovať profesionálne vzťahy.

Benefity

  • Pracovná zmluva.
  • Kariéra v oblasti digitálneho marketingu.
  • Ubytovanie na prvé dva mesiace zadarmo.
  • Školenie v spolupráci s najlepšími expertmi na Google Ads.
  • Program kariérneho a profesionálneho rozvoja.
  • Atraktívny balík odmien.
  • Kvartálne výkonnostné odmeny.
  • Teambuildingové akcie každý kvartál.
  • Súkromná zdravotná starostlivosť a Multisport karta.
  • Prostredie medzinárodnej firmy s kolegami z celého sveta.
  • Moderná a komfortná kancelária v centre mesta.