Key Account Manager SK/CZ/HU

Plat: 2.000 - 3.000 €

Naším klientom je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť založená v roku 1993, ktorá sa zaoberá recykláciou a výrobou PVC profilov pre stavebný priemysel. V súčasnosti spolupracuje s viac ako 700 výrobcami plastových okien v Poľsku a v zahraničí. Sú lídrom v recyklačnom PVC priemysle na domácom trhu a pýšia sa druhým miestom na európskom trhu. Spoločnosť je členom organizácie Recovinyl a v súčasnosti zamestnáva cez 200 ľudí.

Miesto práce:

  • Na území CZ/SK/HU
  • 4 dni v týždni na stretnutiach s klientmi
  • Jeden deň v týždni je vyhradený na administratívnu časť práce

Náplň práce

  • Získavanie, udržiavanie a rozvíjanie stáleho vzťahu so zákazníkmi spoločnosti
  • Plánovanie a vykazovanie svojej vlastnej práce
  • Realizácia a plnenie predajných plánov
  • Aktívne získavanie nových zákazníkov
  • Vytváranie pozitívneho imidžu spoločnosti na trhu

Požiadavky

  • Rodený slovenský jazyk
  • Anglický jazyk na úrovni B2
  • Poľský jazyk na úrovni B1
  • Základné počítačové zručnosti = internet, mail a Microsoft aplikácie
  • Vodičský preukaz typu B
  • Skúsenosti na podobnej pozícii
  • Skúsenosti s predajom v teréne
  • Zodpovednosť
  • Komunikatívnosť
  • Vynikajúce organizačné schopnosti

Benefity

  • Zaujímavá práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
  • Pracovný pomer na základe pracovnej zmluvy
  • Veľká samostatnosť v práci
  • Atraktívne finančné ohodnotenie
  • Prémie
  • Minimálne dvojtýždňové školenie u zamestnávateľa, ktoré je plne hradené
  • Zaplatené diéty počas pracovných ciest + náklady na benzín a ubytovanie
  • Príslušenstvo potrebné na vykonávanie danej pracovnej činnosti ( auto, telefón, počítač, tlačiareň )