Obchodný a technický poradca

Plat: 2.000 - 2.500 € + prémie

Náš klient je na domácom trhu ( Poľsko ) už viac ako 20 rokov. Počas tejto doby si spoločnosť získala uznanie v očiach pokrývačov striech a dôveru tisícov zákazníkov. Ich keramické a cementové škridle s originálnym príslušenstvom a montážnymi prvkami predstavujú širokú škálu rokmi overených riešení. Výrobky dostupné v širokej škále farieb a povrchov sú synonymom najlepšieho dizajnu, dokonalej funkčnosti a najdlhšej životnosti.

Aktuálne pre nich hľadáme jednu osobu na región Praha a jednu osobu na región Brno.

Náplň práce

  • Zodpovednosť za predaj strešných krytín v pridelenom regióne
  • Aktívna spolupráca s rôznymi skupinami zákazníkov v danom regióne (veľkoobchodníci, stavebné sklady, pokrývači, developeri a architekti)
  • Vedenie školení pre obchodných partnerov a dodávateľov
  • Rokovanie o obchodných podmienkach

Požiadavky

  • Min. 2 roky skúseností v oblasti predaja
  • Vysokoškolské vzdelávanie
  • Znalosť trhu so stavebnými materiálmi bude veľkou výhodou
  • Znalosť anglického jazyka
  • Vodičský preukaz, typ B
  • Schopnosť ľahko nadviazať kontakt a budovať dobré dlhodobé vzťahy
  • Tvorivosť, odhodlanie a svedomitosť pri plnení úloh

Benefity

  • Motivačný systém odmeňovania
  • Prémie až do 40% z ročného príjmu
  • Pracovný pomer na základe pracovnej zmluvy
  • Skúšobná doba je 6 mesiacov
  • Príležitosť odborného rozvoja
  • Práca v ambicióznom a kompetentnom tíme
  • Pracovné nástroje: služobné auto, notebook, iPhone, iPad