Telus

Digital Marketing Specialist

Fizetés:

810.000 Ft bruttó + prémium

Ügyfelünk egy kanadai technológiai vállalat, amely IT szolgáltatásokat és többnyelvű ügyfélszolgálatot nyújt globális ügyfelei számára. Ügyfeleik között szerepelnek olyan cégek, melyek a technológia és játékipar, kommunikáció és média, e-kereskedelem és fintech, idegenforgalom és egészségügy területein működnek. Irodáik vannak olyan városokban, mint Los Angeles, Guatemala City, Berlin, Sofia, Dublin, Barcelona, Bengaluru, Tokyo és Gdańsk. Világszerte mintegy 60.000 alkalmazottat foglalkoztatnak.

Munkakör:

  • A világ vezető közösségi média és digitális marketing brandjének képviselete
  • Ügyfelek egyedi igényei alapján online hírdetési stratégiák elkészítése marketing kampányaikhoz
  • Marketing kampányok optimalizálása
  • Hosszú távú üzleti kapcsolatok kialakítása és fenntartása
  • Kapcsolatfelvétel új és meglévő ügyfelekkel
  • Szoros együttműködés reklámügynökségekkel, amelyek szintén saját ügyfeleik számára reklámkampányaik kezelését végzik
  • További marketingmegoldások értékesítése
  • Saját ügyfélportfólió kezelése
  • Elért eredmények rendszeres elemzése az ügyfelek kitűzött céljai alapján

Követelmények

  • Magyar nyelvtudás = anyanyelvi szinten
  • Angol nyelv legalább B2 szinten
  • Korábbi marketing/értékesítés/ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat előny = nem feltétel
  • Képes vagy könnyen megtalálni a közös hangot másokkal
  • Közösségi média ismerete
  • Érdeklődés a digitális marketing, e-kereskedelem és új technológiák iránt

Előnyök

  • Sign on bonus 390.000 Ft*
  • Munkaszerződés
  • Havi prémiumok
  • Próbaidő után hibrid munkavégzés lehetősége
  • Termékképzések a legjobb szakértőkkel = az első képzés egy hónapig tart
  • Iroda tengerre néző kilátással
  • Privát egészségügyi ellátás és Multisport kártya