Telus

Digital Marketing Specialist

Plat:

2.000 € + prémie

Našim klientom je Kanadská technologická spoločnosť, ktorá poskytuje IT služby a viacjazyčný zákaznícky servis globálnym klientom. Medzi ich klientov patria spoločnosti z oblasti technológií a hier, komunikácií a médií, e-commerce a fintech, cestovného ruchu a zdravotníctva. Svoje kancelárie majú v mestách ako Los Angeles, Guatemala City, Berlin, Sofia, Dublin, Barcelona, Bengaluru, Tokyo,Gdańsk. Zamestnávajú okolo 60.000 zamestnancov po celom svete.

Náplň práce:

  • Zastupovanie poprednej svetovej značky v odvetví sociálnych médií a digitálneho marketingu.
  • Príprava online reklamnej stratégie podľa individuálnych potrieb klienta v rámci jeho marketingových kampaní
  • Optimalizácia marketingových kampaní
  • Vytváranie a udržiavanie dlhodobých obchodných vzťahov
  • Kontaktovanie nových a existujúcich zákazníkov
  • Úzka spolupráca s reklamnými agentúrami, ktoré svojím klientom ponúkajú aj správu reklamných kampaní
  • Dodatočný predaj marketingových riešení, ktoré sú k dispozícií v reklamnom nástroji
  • Správa vlastného portfólia klientov
  • Priebežná analýza výsledkov z hľadiska dosahovania stanovených cieľov svojho klienta

Požiadavky

  • Slovenský jazyk = native
  • Anglický jazyk na čo najmenej B2 úrovni
  • Skúsenosti s prácou v marketingu / predaji / customer care budú veľmi vítané = nie je to podmienkou
  • Schopnosť ľahko nadväzovať vzťahy
  • Znalosť sociálnych médií
  • Záujem o digitálny marketing, e-commerce a nové technológie

Benefity

  • Sign-on bonus 1.000 €
  • Asistencia pri relokácii do Gdansku
  • Bonusy za odporúčanie zamestnancov
  • Práca iba v pracovné dni pondelok – piatok
  • Možnosť hybridnej práce po skúšobnej dobe
  • Súkromná zdravotná starostlivosť
  • Medicover šport
  • Plne platené komplexné produktové školenie a intenzívne školenie na pracovisku
  • Stabilné zamestnanie a možnosti kariérneho rozvoja
  • Medzinárodné pracovné prostredie
  • Moderný pracovný priestor s relaxačnými zónami, PlayStation area atď.
  • Vysoko motivovaný tím s neformálnou kultúrou
  • Príspevok na nákup okuliarov