Telus

Digital Marketing Specialist

Salariu:

10.400 RON + prime

Clientul nostru este o companie canadiană din domeniul tehnologiei care oferă servicii IT și servicii multilingve pentru clienți globali. Printre clienții lor se numără companii din domeniul tehnologiei și al jocurilor de noroc, al comunicațiilor și mass-media, e-commerce și fintech, al turismului și sănătății. Are birouri în orașe precum Los Angeles, Guatemala City, Berlin, Sofia, Dublin, Barcelona, Bengaluru, Tokyo, Gdansk. Angajează în total aproximativ 60.000 de angajați în întreaga lume.

Descrierea postului

  • Reprezentarea brandului lider mondial în industria de social media și marketing digital.
  • Pregătirea strategiei de publicitate online în funcție de nevoile individuale ale clientului
  • Optimizarea campaniilor de marketing
  • Crearea și menținerea unor relații de afaceri pe termen lung
  • Contactarea clienților noi și a celor existenți
  • Colaborarea strânsă cu agențiile de publicitate pe care oferă clienților lor și administrarea campaniilor
  • Vânzări suplimentare de soluții de marketing
  • Gestionarea portofoliului propriu de clienți
  • Analiza continuă a rezultatelor în ceea ce privește atingerea obiectivelor clientului dvs.

Cerințe

  • Limba română = native
  • Limba engleză cel puțin la nivel B2
  • Experiența de lucru în marketing/vânzări/îngrijire clienți va fi foarte apreciată = nu este o condiție obligatorie
  • Abilitatea de a stabili cu ușurință relații
  • Cunoștințe de social media
  • Interes pentru marketing digital, e-commerce și noile tehnologii

Avantaje

  • Contract de muncă
  • Bonus de bun venit în valoare de 4.900 RON
  • Rambursarea biletelor până la 700 RON
  • Asistență pentru relocalizare
  • Prime lunare
  • Este posibilă munca hibridă după perioada de probă
  • Training de produs în colaborare cu cei mai buni experți în Digital Marketing = primul training durează o lună
  • Birou cu vedere la mare
  • Asistență medicală privată și card Medicover Sport
  • Acces la diverse platforme de formare online, cum ar fi Udemy / Duolingo și Busuu
  • Program de dezvoltare profesională și de carieră = compania acordă prioritate angajaților săi în poziții de management
  • Carieră în marketingul digital
  • Mediu de lucru internațional, cu colegi din întreaga lume
  • Psiholog de întreprindere
  • Alocație pentru achiziționarea de ochelari de vedere