Full Stack Developer

Plat: Dohodou

Do vlastných radov hľadáme developera, ktorý by nám pomohol ako s údržbou, tak aj vývojom nových nástrojov, slúžiacich k lepšej efektivite a automatizácii náborových procesov.

Ide o part-time pozíciu. Hľadáme ideálne človeka s vlastnou živnosťou, ktorý do toho všetkého dá aj trochu zo seba. Môžeš mať veľký vplyv na dianie vo firme a sebarealizáciu. Procesy a postupy sa u nás menia s tým, ako rastieme. Buď pri tom.

Pracujeme fully remote, z času na čas sa stretneme v co-workingu vo Varšave.

Naše plány v blízkej budúcnosti:

  • Upgrade nášho CV builderu
  • Rebranding webu
  • Efektívne využívanie databázy kandidátov (filtrovanie podľa sklils, jazykov, atď.)
  • Zabezpečenie nášho tech stacku a upgrade infraštruktúry
  • Agile implementácia nového HR produktu zameraného na automatizáciu

Náš tech stack:

  • G-Suite
  • Google cloud platform
  • CDN Cloudflare
  • WordPress
  • Github
  • Heroku
  • (Microsoft sharepoint v blízkej budúcnosti)

Náplň práce:

  • Údržba tech stacku
  • Hľadanie spôsobov ako zefektívniť napojenie na externé nástroje (Application Tracking System) a automatizáciu
  • Zabezpečenie dát
  • Práca s databázou kandidátov
  • Spolupráca s Product Managerom a externou agentúrou na implementácii nových riešení

Požiadavky

  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Slovenčina/Čeština/Poľština sú výhodou
  • Orientácia a záujem o technologické trendy so zameraním na HR a automatizáciu
  • Komunikácia a samostatnosť
  • Zodpovednosť a zmysel pre detail