Team Manager

Plat: 2.700 €

Našim klientom je Kanadská technologická spoločnosť, ktorá poskytuje IT služby a viacjazyčný zákaznícky servis globálnym klientom. Medzi ich klientov patria spoločnosti z oblasti technológií a hier, komunikácií a médií, e-commerce a fintech, cestovného ruchu a zdravotníctva. Svoje kancelárie majú v mestách ako Los Angeles, Guatemala City, Berlin, Sofia, Dublin, Barcelona, Bengaluru, Tokyo,Gdańsk. Zamestnávajú okolo 60.000 zamestnancov po celom svete.

Tento projekt je pre spoločnosť Facebook a ich reklamný nástroj Facebook Ads, kde budeš riadiť tím, ktorý pomáha existujúcim klientom s ich reklamnými kampaňami.

Náplň práce

  • Zaistenie stálej kvality a produktivity zamestnancov
  • Coaching, shadowing a podpora zamestnancov
  • Podpora optimalizácie procesov
  • Zbieranie spätnej väzby od zamestnancov
  • Monitorovanie, analýza a report ohľadom nastavených cieľov v projekte

Požiadavky

  • Minimálne tri roky skúseností v zákazníckej podpore a predaji v technickom odvetví
  • Slovenčina – plynulá znalosť
  • Angličtina – minimálne B2
  • Schopnosť identifikovať potrebný tréning pre zamestnancov a ich podpora
  • Skvelé organizačné schopnosti a zmysel pre detail
  • Skúsenosť s riadením tímu
  • Multitasking a prioritizácia

Benefity

  • Pracovná zmluva
  • Produktové školenia v spolupráci s najlepšími expertami na Facebook Ads = prvé školenie trvá jeden mesiac
  • Office s výhľadom na more
  • Súkromná zdravotná starostlivosť a Multisport karta
  • Prístup do rôznych online školiacich platforiem ako Udemy, Duolingo a Busuu
  • Program kariérneho a profesionálneho rozvoja = firma uprednostňuje svojich zamestnancov na manažérske pozície
  • Kariéra v oblasti digitálneho marketingu
  • Prostredie medzinárodnej firmy s kolegami z celého sveta
  • Firemný psychológ
  • Príspevok na kúpu okuliarov