G-Partner

Account Strategist

Plat:

1.900 - 2.300€

Náplň práce:

  • Poskytovanie strategického poradenstva našim stálym klientom a úzka spolupráca s nimi s cieľom optimalizovať online reklamné kampane Google Ads
  • Proaktívna komunikácia s našimi stálymi klientmi prostredníctvom telefónu a e-mailu (100% videohovory alebo telefonáty, nie sú potrebné žiadne priame návštevy).
  • Správa rozpočtov navrhovaných online reklám a úspešný predaj produktov.
  • Každodenná riešenie všetkých vzniknutých situácii súvisiacich so službou Google Ads vrátane spúšťania nových kampaní, monitorovania, optimalizácie a vykazovania ich výsledkov.
  • Dodatočný predaj produktov a riešení Google Ads.
  • Priebežná analýza výsledkov z hľadiska dosahovania stanovených cieľov.

Požiadavky

  • Aspoň 1 rok odbornej praxe v oblasti poradenstva, account managementu, B2B predaja alebo business developmentu.
  • Minimálne dosiahnuté vzdelanie – vysokoškolské 1. stupňa.
  • Záujem o prácu v rýchlo sa rozvíjajúcom a rastúcom biznise s komplexnými požiadavkami
  • Schopnosť dodávať kvalitnú prácu s orientáciou na detail
  • Plynulá znalosť českého a slovenského jazyka
  • Komunikatívna znalosť anglického jazyka
  • Skúsenosti so správou účtov Google Ads a YouTube, správou reklamných a mediálnych kampaní budú ďalšou výhodou.
  • Schopnosť ľahko nadväzovať profesionálne vzťahy.

Benefity

  • Pracovná zmluva
  • Kariéra v oblasti digitálneho marketingu
  • Ubytovanie na prvé dva mesiace zadarmo
  • Školenie v spolupráci s najlepšími expertmi na Google Ads
  • Program kariérneho a profesionálneho rozvoja
  • Atraktívny balík odmien
  • Kvartálne výkonnostné odmeny
  • Teambuildingové akcie každý kvartál
  • Súkromná zdravotná starostlivosť a Multisport karta
  • Prostredie medzinárodnej firmy s kolegami z celého sveta
  • Moderná a komfortná kancelária v centre mesta