TTEC

Customer Service Representative

Plat:

1.300 € + bonusy

Naším klientom je americká spoločnosť, ktorá spolupracuje so známymi svetovými firmami a zamestnáva niečo vyše 60 000 ľudí po celom svete. Spoločnosť je jedným z najväčších svetových inovátorov technológií CX (customer experience) a služieb pre komplexné digitálne riešenia.

Ako odborník na služby zákazníkom budete riešiť problémy zákazníkov, skôr ako postúpia na ďalšiu úroveň. Či už ide o rýchle získavanie odpovedí pre zákazníkov, konzultácie o produktoch so súcitom alebo riešenie ich problémov s úsmevom, budete rozdielom medzi ich zákazníckou skúsenosťou, ktorá je len priemerná alebo výnimočná.

Náplň práce

  • Telefonická komunikácia so zákazníkom
  • Pomoc pri riešení problémov zákazníkov
  • Budete prvým kontaktným bodom pre prvotriednych ubytovacích partnerov na svete pri riešení základných otázok a dotazov, ako sú úpravy izieb, ceny a dostupnosť
  • Zabezpečenie vysokej úrovne partnerských služieb a pozitívnych skúseností zákazníkov

Požiadavky

  • Slovenský jazyk = native
  • Anglický jazyk na čo najmenej B2 úrovni
  • Minimálne stredoškolské vzdelanie
  • Predchádzajúce skúsenosti s podporou zákazníkov v trvaní aspoň pol roka
  • Bežné počítačové zručnosti
  • Flexibilita – v sezónnom období je predĺžený pracovný čas a dve zmeny (ranná a popoludnajšia)

Benefity

  • Spolupráca na základe pracovnej zmluvy
  • Možnosť získať bonusy na základe výkonu
  • 13. a 14. plat
  • Relokačný balík
  • Súkromné zdravotné poistenie
  • Extra platená dovolenka
  • Stravenky
  • Plne hradené školenia
  • Možnosť ďalšieho kariérneho rastu