Teleperformance

Sales specialist for a global leader in technology solution

Plat:

27.800 CZK + bonusy

Přidej se k obchodnímu týmu u globálního lídra v oblasti technologií. Tato firma je známá díky svým inovativním IT produktům a nabízí špičková hardwarová a softwarová řešení pro firmy i jednotlivce po celém světě. Buď součástí aktivního obchodního týmu, kde tvá práce bude mít přímý vliv na růst firmy i na spokojenost zákazníků.

Náplň práce

  • Komunikace se zákazníky prostřednictvím telefonu a e-mailu, poskytování informací o produktech a řešeních společnosti.
  • Identifikace potřeb zákazníků a nabízení řešení na míru, aby mohli učinit informovaná rozhodnutí při nákupu.
  • Řízení prodejního procesu od prvotního dotazu až po uzavření obchodu, zajištění plynulého a profesionálního zážitku pro zákazníka.
  • Spolupráce s interními týmy k zajištění včasného dodání a podpory po prodeji.
  • Budování a udržování silných vztahů se zákazníky, se zaměřením na dlouhodobou spokojenost a opakované obchodní případy.

Požadavky

  • Čeština – C2.
  • Angličtina – C1.
  • Silné komunikační a prodejní dovednosti s orientací na zákazníka.
  • Zkušenosti v oblasti prodeje nebo zákaznické podpory jsou výhodou.
  • Schopnost porozumět technickým produktům a vysvětlit je jasným a stručným způsobem.
  • Proaktivní přístup, orientace na cíl a vynikající schopnosti řešení problémů.

Benefity

  • Podpora při stěhování do Řecka – náklady na letenky, ubytování v hotelu a pomoc při hledání bydlení jsou plně hrazeny
  • Konkurenční měsíční plat plus 2 platy navíc ročně
  • Měsíční výkonnostní bonus až do výše: 3802 CZK
  • Program doporučení – přivedení přátel přináší bonusy
  • Příspěvky na zdravotní péči a další slevy
  • Kompletní školení od certifikovaných instruktorů
  • Možnosti profesního růstu a rozvoje
  • Speciální akce a iniciativy v oblasti komunitní a společenské odpovědnosti
  • Bezplatné online kurzy řečtiny
  • Moderní pracovní prostředí s relaxačními zónami pro přestávky
  • Certifikace Great Place to Work – společnost podporuje rozmanitost