Bekuplast

Key Account Manager – retail

Plat:

100.000 - 113.000 CZK + prémie

Náš klient je jedním z předních evropských výrobců opakovaně použitelných přepravních obalů z plastu. Skupina má své sídlo v Ringe v Německu, nedaleko nizozemských hranic. Odtud jsou jejich plastové kontejnery, přepravky a palety distribuovány po celém světě. Firma je globální hráč, ale stále středně velká rodinná firma, která je hluboce spojena s tamním regionem a jeho lidmi. Růst firmy je zakořeněn v tomto spojení. Mezinárodní aktivity jsou podporovány pobočkami v Německu, Nizozemsku a Polsku.

Polská pobočka hledá zkušeného Key Account Managera s praxí v maloobchodním průmyslu. Tato role pomůže vybudovat nový prodejní trh v České republice, na Slovensku a v Maďarsku.

Náplň práce

  • Aktivní získávání nových smluvních partnerů na přiděleném trhu (retail – Česká republika, Slovensko a Maďarsko)
  • Prezentace nabídky značky přímo zákazníkům (věnování alespoň 50-60 % času jednáním s potenciálními/stávajícími zákazníky)
  • Příprava kalkulací a nabídek v souladu s firemními pokyny
  • Příprava smluv ve spolupráci s nadřízeným a dohlížení na jejich realizaci
  • Monitorování a analýza trendů na obsluhovaném trhu (konkurence, ceny, chování)
  • Vedení záznamů o činnostech v systému ERP/CRM v souladu s firemními politikami
  • Reprezentace společnosti na veletrzích, konferencích a jiných průmyslových akcích
  • Budování a udržování pozitivního image značky
  • Zprávy o výsledcích aktuálních činností

Požadavky

  • Český jazyk – rodilý mluvčí
  • Anglický jazyk na B2 úrovni
  • Znalost maloobchodního průmyslu
  • Minimálně 5 let zkušeností na podobné pozici
  • Zkušenosti v obalovém průmyslu
  • Platný řidičský průkaz skupiny B
  • Vysokoškolské vzdělání
  • Zkušenosti s ERP/CRM systémy
  • Pokročilá znalost MS Office
  • Silné organizační schopnosti
  • Ochota cestovat

Benefity

  • Pracovní smlouva (základní plat + čtvrtletní bonus)
  • Služební vůz
  • Notebook a mobilní telefon
  • Možnost mít skutečný vliv na budování nového prodejního trhu
  • Možnost kontinuálního rozvoje v mezinárodním prostředí
  • Účast na zajímavých projektech
  • Přátelská atmosféra na pracovišti
  • Neplatové benefity