RTB-House

Sales Manager

Plat:

50.000 - 100.000 Kč + čtvrtletní bonusy

Více než 1000 specialistů, 80 trhů a 2000 klientů v regionech EMEA, APAC a Severní a Jižní Ameriky. Připojte se k našemu klientovi, globální společnosti, která poskytuje nejmodernější marketingové technologie pro světové značky. S ohledem na budoucnost firma navrhuje a vytváří nové formáty reklamy inspirované moderními interakcemi na sociálních sítích a vytváří reklamní obsah, do kterého se uživatelé chtějí zapojovat znovu a znovu.

Úspěšný Sales Manager vyhledává nové příležitosti rozvoje podnikání v České republice a na Slovensku a buduje portfolio nových zákazníků.

Náplň práce:

  • Identifikace nových prodejních příležitostí a získávání zákazníků
  • Podpora celého prodejního procesu od úvodního kontaktu až po úspěšné uzavření prodeje
  • Komunikace se zákazníky prostřednictvím telefonu, sociálních médií, e-mailu nebo osobně v souladu se standardy a procesy firmy
  • Udržování a rozvoj vztahů s klienty na všech obchodních úrovních
  • Spolupráce s technickými týmy a týmy pro správu klientů
  • Průběžný reporting o prodejích u stávajících i potenciálních zákazníků
  • Rozvoj vlastní odborné a technické znalosti na školeních

Požadavky:

  • Český jazyk = rodilý mluvčí
  • Anglický jazyk na minimálně B2 úrovni
  • Agenturní background je nutností
  • Alespoň 2 roky zkušeností s rozvojem podnikání v online průmyslu (consultative selling)
  • Prokazatelné zkušenosti s digitálním marketingem: Full funnel marketing, programmatic, retargeting, display marketing, brand awareness, click conversion
  • Zkušenost s budováním vztahů s klienty a vytváření obchodních návrhů
  • Vynikající vyjednávací a komunikační schopnosti
  • Proaktivita, chuť učit se, orientace na výsledek, energická osobnost
  • Ochota cestovat za klienty na osobní setkání v rámci Česka a Slovenska
  • Znalost výkonnostního marketingu a online retargetingu výhodou

Benefity:

  • Spolupráce formou živnosti (B2B)
  • Prémie z prodeje
  • Počítač, mobilní telefon
  • Placené vzdělávací kurzy (Soft skills, jazyky,…)
  • Flexibilní pracovní doba
  • Home Office
  • Kanceláře v Praze a Bratislavě
  • Práce v rychle rostoucí technologické firmě s využitím umělé inteligence a Deep Learningu