G-Partner

Account Strategist

Plat:

45.000 - 55.000 Kč

Náplň práce:

  • Poskytování strategického poradenství našim stálým klientům a úzká spolupráce s nimi s cílem optimalizovat online reklamní kampaně Google Ads
  • Proaktivní komunikace s našimi stálými klienty prostřednictvím telefonu a e-mailu (100% videohovory nebo telefonáty, nejsou zapotřebí žádné přímé návštěvy).
  • Správa rozpočtů navrhovaných online reklam a úspěšný prodej produktů.
  • Každodenní řešení všech vzniklých situací souvisejících se službou Google Ads včetně spouštění nových kampaní, monitorování, optimalizace a vykazování jejich výsledků.
  • Dodatečný prodej produktů a řešení Google Ads.
  • Průběžná analýza výsledků z hlediska dosahování stanovených cílů.

Požadavky

  • Alespoň 1 rok odborné praxe v oblasti poradenství, account managementu, B2B prodeje nebo business developmentu.
  • Minimální dosažené vzdělání – vysokoškolské 1. stupně.
  •  Zájem o práci v rychle se rozvíjejícím a rostoucím byznysu s komplexními požadavky
  • Schopnost dodávat kvalitní práci s důrazem na detail
  • Plynulá znalost českého a slovenského jazyka
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Zkušenosti se správou účtů Google Ads a youtube, správou reklamních a mediálních kampaní výhodou.
  • Schopnost snadno navazovat profesionální vztahy.

Benefity

  • Pracovní smlouva.
  • Kariéra v oblasti digitálního marketingu.
  • Ubytování na první dva měsíce zdarma.
  • Školení ve spolupráci s nejlepšími experty na Google Ads.
  • Program kariérního a profesního rozvoje.
  • Atraktivní balíček odměn.
  • Kvartální výkonnostní odměny.
  • Teambuildingové akce každý kvartál.
  • Soukromá zdravotní péče a Multisport karta.
  • Prostředí mezinárodní firmy s kolegy z celého světa.
  • Moderní a komfortní kancelář v centru města.