Teleperformance

Customer Support Specialist

Plat:

11,60 €/H

Naším klientom je francúzska spoločnosť, ktorá poskytuje služby v oblasti vymáhania pohľadávok, telemarketingu, riadenia vzťahov s klientmi, moderovania obsahu a komunikácie. V poľskej pobočke pracuje 1 700 zanietených ľudí z viac ako 55 krajín, ktorí hovoria 20 rôznymi jazykmi.

Ako špecialista zákazníckej podpory budeš zodpovedný za poskytovanie vynikajúceho zákazníckeho servisu a podpory jednému z našich renomovaných klientov v oblasti stávkovania. Tvojím hlavným cieľom je zabezpečiť spokojnosť zákazníkov prostredníctvom vybavovania otázok, riešenia problémov a poskytovania včasných a presných informácií.

Náplň práce

  • Odpovedanie na požiadavky alebo otázky zákazníkov v slovenskom jazyku.
  • Komplexný zákaznícky servis pri riešení problémov týkajúcich sa športu, najmä futbalu.
  • Poskytovanie inovatívnych riešení na uspokojenie potrieb zákazníkov prostredníctvom chatu, e-mailu alebo sociálnych sietí (85 %) a telefónu (15 %).
  • Poskytovanie prvotriednej starostlivosti o zákazníkov.
  • Vytváranie pozitívneho dojmu a podpora tímu.

Požiadavky

  • Slovenský jazyk – min. C1
  • Dobrá znalosť angličtiny – min. B2.
  • Dostupnosť min. 150 hodín/mesiac.
  • Empatia a časový manažment.
  • Dobrá znalosť futbalu.
  • Výborné počítačové zručnosti.
  • Ochota pracovať na zmeny 24/7.

Benefity

  • Zmluva – dohoda o vykonaní práce
  • Relokačný balíček = 700 Euro.
  • Benefity ako súkromná zdravotná starostlivosť, multisport karta a jazykové kurzy.
  • Bonusy za odporúčanie zamestnancov
  • Multikultúrne prostredie a tímy rôznych vekových skupín.
  • V kancelárii na vás čaká vôňa lahodnej kávy.
  • Mnoho príležitostí na rast a postup v rámci spoločnosti.