Google Ads Campaign Specialist

Plat: 1.850€

Náplň práce:

  • Vytváranie a udržiavanie dlhodobých obchodných vzťahov.
  • Príprava online reklamnej stratégie podľa individuálnych potrieb klienta.
  • Poradenstvo zákazníkom v otázkach súvisiacich so službou Google Ads vrátane: návrhov nových riešení, vyjednávania ponúk, vzdelávania o produktoch Google Ads.
  • Každodenné riešenie všetkých vzniknutých situácii súvisiacich so službou Google Ads vrátane spúšťania nových kampaní, monitorovania, optimalizácie a vykazovania ich výsledkov.
  • Dodatočný predaj produktov a riešení Google Ads.
  • Priebežná analýza výsledkov z hľadiska dosahovania stanovených cieľov.
  • Spolupráca s kolegami z rôznych tímov za účelom prípravy riešení pre klientov a rozvoja kampaní v rámci starostlivosti o zákazníkov.

Požiadavky

  • Veľký záujem o digitálny marketing, e-commerce a nové technológie.
  • Minimálne dosiahnuté vzdelanie – vysokoškolské 1. stupňa.
  • Záujem o prácu v rýchlo sa rozvíjajúcom a rastúcom biznise s komplexnými požiadavkami
  • Schopnosť dodávať kvalitnú prácu s orientáciou na detail
  • Plynulá znalosť českého a slovenského jazyka
  • Komunikatívna znalosť anglického jazyka
  • Skúsenosti so správou účtov Google Ads a YouTube, správou reklamných a mediálnych kampaní budú ďalšou výhodou.
  • Schopnosť ľahko nadväzovať profesionálne vzťahy.
  • Odborná prax v oblasti zákazníckeho servisu, správy účtov alebo obchodných rolí by bola ďalšou výhodou.

Benefity

  • Pracovná zmluva
  • Kariéra v oblasti digitálneho marketingu
  • Ubytovanie na prvé dva mesiace zadarmo
  • Školenie v spolupráci s najlepšími expertmi na Google Ads
  • Program kariérneho a profesionálneho rozvoja
  • Atraktívny balík odmien
  • Kvartálne výkonnostné odmeny
  • Teambuildingové akcie každý kvartál
  • Súkromná zdravotná starostlivosť a Multisport karta
  • Prostredie medzinárodnej firmy s kolegami z celého sveta
  • Moderná a komfortná kancelária v centre mesta