Teleperformance

Customer Support Specialist

Plat:

295 CZK/H

Naším klientem je francouzská společnost, která poskytuje služby v oblasti vymáhání pohledávek, telemarketingu, správy vztahů s klienty, moderování obsahu a komunikace. Polská pobočka má 1 700 vášnivých jednotlivců z více než 55 zemí, kteří mluví 20ti různýmy jazyky.

Jako specialista na podporu zákazníků budete zodpovědní za poskytování vynikajícího zákaznického servisu a podpory jednomu z našich renomovaných klientů v oblasti sázení. Vaším hlavním cílem je zajistit spokojenost zákazníků prostřednictvím zpracování dotazů, řešení problémů a poskytováním včasných a přesných informací.

Náplň práce

  • Odpovídání na požadavky nebo dotazy zákazníků v češtině.
  • Komplexní zákaznický servis při řešení problémů souvisejících se sportem, především fotbalem.
  • Poskytování inovativních řešení pro uspokojení jejich potřeb prostřednictvím chatu, e-mailů nebo sociálních médií (85 %) a telefonu (15 %).
  • Poskytování prvotřídní zákaznické péče.
  • Vytváření pozitivního dojmu a podpora týmu.

Požadavky

  • Český jazyk – min. C1
  • Anglický jazyk na B2 úrovni
  • Dostupnost min. 150 hodin/měsíc.
  • Empatie a časové řízení.
  • Dobrá znalost fotbalu.
  • Vynikající počítačové dovednosti.
  • Ochota pracovat ve směnném provozu v režimu 24/7.

Benefity

  • Smlouva – Dohoda o provedení práce
  • Relokační balíček = 17 700 CZK.
  • Výhody, jako je soukromá zdravotní péče, multisport karta a jazykové kurzy.
  • Program zaměstnaneckých doporučení pro získání dodatečných bonusů.
  • Multikulturní prostředí a týmy různých věkových skupin.
  • V kanceláři na vás čeká vůně lahodné kávy.
  • Řada příležitostí k růstu a postupu ve společnosti.