Swepro

Sales Development Representative

Plat:

37.500 - 50.000 Kč + bonusy

Náš klient je jeden z předních dodavatelů kvalitních, inovativních technických a pneumatických produktů, průmyslového nářadí a elektrostatických řešení již více než 40 let. Zaměstnává více než 120 zaměstnanců v 10 zemích.

Pro rozšíření prodeje v České republice nyní hledáme specializované zaměstnance pro pobočku v Praze.

Náplň práce:

  • Analýzy stávajících a potenciálních zákazníků
  • Telefonický marketing produktů a služeb firmy pro průmyslové zákazníky v České republice
  • Poradenství a telefonická podpora zákazníků společnosti
  • Budování dlouhodobých vztahů se zákazníky
  • Vypracování individuálních řešení podle požadavků zákazníků a prezentace výsledků zákazníkovi
  • Příprava nabídek a potvrzení objednávek
  • Hledání nových prodejních příležitostí

Požadavky:

  • Český jazyk = rodilý mluvčí
  • Anglický jazyk na úrovni B2
  • Zkušenosti v oblasti zákaznického servisu, telemarketingu, interního odbytu nebo prodeje
  • Komunikativní osobnost, nadšení pro práci a smysl pro zodpovědnost
  • Zájem o technický průmysl
  • Pochopení obchodních a firemních procesů
  • Vlastní iniciativa a schopnost dovést věci do konce
  • Průběžné vzdělávání a pozitivní přístup
  • zkušenost s produkty MS-Office

Benefity:

  • Kancelář v centru Prahy – 5 minut pěšky od Hlavního i Masarykova nádraží
  • Po 3 měsíční zkušební době pracovní úvazek na 1 rok nebo na dobu neurčitou dle domluvy
  • Atraktivní bonusový systém
  • Výkonnostní prémie v podobě produktů orientovaných na zážitky
  • 26 dní dovolené
  • Mladý, akční, přátelský kolektiv
  • Vzdělávání – individuální prodejní a technická školení
  • Přátelské a moderní pracovní prostředí
  • Proplacené měsíční MHD PRAHA – 550,- Kč/měsíc
  • Občerstvení na pracovišti
  • Stravenkový paušál do výplaty