Accenture

Obchodní a technický poradce

Plat:

50.000 - 60.000 Kč

Náš klient je na domácím trhu ( Polsko ) už přes 20 let. Za tu dobu si společnost získala uznání v očích pokrývačů střech a důvěru tisíců zákazníků. Jejich keramické a cementové tašky s originálním příslušenstvím a montážními prvky představují širokou škálu roky ověřených řešení. Výrobky dostupné v nejrůznějších barvách a površích jsou synonymem nejlepšího designu, dokonalé funkčnosti a nejdelší životnosti.

Aktuálně pro tuto firmu hledáme jednu osobu do regionu Brno.

Náplň práce

  • Zodpovědnost za prodej střešních krytin v přiděleném regionu
  • Aktivní spolupráce s různými skupinami zákazníků v daném regionu (velkoobchody, stavební sklady, pokrývači, developeři a architekti)
  • Vedení školení pro obchodní partnery a dodavatele
  • Vyjednávání o obchodních podmínkách

Požadavky

  • Min. 2 roky zkušeností v oblasti prodeje
  • Vysokoškolské vzdělání
  • Znalost trhu se stavebními materiály velkou výhodou
  • Znalost anglického jazyka
  • Řidičský průkaz, typ B
  • Schopnost snadno navázat kontakt a budovat dlouhodobé vztahy
  • Tvořivost, odhodlání a svědomité plnění úloh

Benefity

  • Motivační systém odměn
  • Prémie až do 40% z ročního příjmu
  • Pracovní poměr na základě pracovní smlouvy
  • Zkušební doba je 6 měsíců
  • Možnost odborného rozvoje
  • Práce v ambiciózním a kompetentním týmu
  • Pracovní nástroje: služební auto, notebook, iPhone, iPad