Telus

Digital Marketing Specialist

Plat:

od 46.000 do 48.500 Kč + bonusy

Naším klientem je kanadská technologická společnost, která poskytuje IT služby a vícejazyčný zákaznický servis globálním klientům. Mezi jejich klienty patří společnosti z oblasti technologií a her, komunikací a médií, e-commerce a fintech, cestovního ruchu a zdravotnictví. Své kanceláře mají ve městech jako Los Angeles, Guatemala City, Berlín, Sofia, Dublin, Barcelona, Bengaluru, Tokyo, Gdańsk. Zaměstnávají kolem 60.000 zaměstnanců po celém světě.

Náplň práce:

  • Zastupování přední světové značky v odvětví sociálních médií a digitálního marketingu.
  • Příprava online reklamní strategie podle individuálních potřeb klienta v rámci jeho marketingových kampaní
  • Optimalizace marketingových kampaní
  • Vytváření a udržování dlouhodobých obchodních vztahů
  • Kontaktování nových a stávajících zákazníků
  • Úzká spolupráce s reklamními agenturami, které svým klientům nabízejí také správu reklamních kampaní
  • Dodatečný prodej marketingových řešení, která jsou k dispozici v reklamním nástroji
  • Správa vlastního portfolia klientů
  • Průběžná analýza výsledků z hlediska dosahování stanovených cílů svého klienta

Požadavky

  • Český jazyk = native
  • Anglický jazyk alespoň na úrovni B2
  • Zkušenosti s prací v marketingu/prodeji/customer care výhodou
  • Schopnost snadno navazovat vztahy
  • Znalost sociálních médií
  • Zájem o digitální marketing, e-commerce a nové technologie

Benefity

  • Ubytování na první měsíc
  • Asistence při relokaci do Gdaňsku
  • Bonusy za doporučení zaměstnanců
  • Práce pouze v pracovní dny pondělí – pátek
  • Možnost hybridní práce po zkušební době
  • Soukromá zdravotní péče
  • Medicover sport
  • Plně placené komplexní produktové školení a intenzivní školení na pracovišti
  • Stabilní zaměstnání a možnosti kariérního rozvoje
  • Mezinárodní pracovní prostředí
  • Moderní pracovní prostor s relaxačními zónami, PlayStation area atd.
  • Vysoce motivovaný tým s neformální kulturou
  • Příspěvek na nákup brýlí