Teleperformance

Customer Service for tobacco and vaping industry

Plat:

32.900 CZK + bonusy

Přidej se do týmu zákaznické podpory našeho klienta a reprezentuj globálního lídra v oblasti tabákového a vapingového průmyslu. Náš klient hledá talentované jedince, kteří budou hlavním kontaktním bodem pro zákaznické dotazy, poskytující výjimečné služby a podporu. Je to skvělá příležitost, jak si zlepšit komunikační dovednosti, rozšířit svou profesionální síť a získat cenné zkušenosti.

Náplň práce

  • Budeš hlavním kontaktním bodem pro zákaznické dotazy.
  • Poskytovat bezproblémovou podporu zákazníkům přes telefon, e-mail a chat.
  • Odpovídat na otázky týkající se produktů a služeb.
  • Rychle a profesionálně řešit a vyřizovat zákaznické problémy.
  • Zajišťovat spokojenost zákazníků při každé interakci.

Požadavky

  • Čeština – C2
  • Angličtina – C1
  • Předchozí zkušenosti se zákaznickou podporou jsou výhodou.
  • Silné komunikační a interpersonální dovednosti.
  • Schopnost řešit problémy a zodpovědný přístup.
  • Technologická zdatnost a schopnost rychle se učit.
  • Pozitivní přístup a schopnost přizpůsobit se rychlému prostředí.

Benefity

  • Kompletní podpora při přestěhování do Řecka (náš klient hradí náklady na letenky, hotelové ubytování a pomoc při hledání bydlení – vše bez nákladů pro tebe).
  • Konkurenční měsíční plat + 2 extra platy ročně.
  • Měsíční výkonnostní bonus až do 10 %.
  • Program doporučení: Přiveď své přátele a získej skvělé bonusy!
  • Zdravotní péče a mnoho dalších slev.
  • Kompletní školení vedené certifikovanými instruktory.
  • Možnosti profesního růstu a rozvoje.
  • Speciální akce a iniciativy zaměřené na komunitu a společenskou odpovědnost.
  • Bezplatné online kurzy řeckého jazyka.
  • Moderní pracovní prostředí s relaxačními zónami.
  • Práce pro společnost s certifikátem „Great Place to Work“.