Teleperformance

Customer Support for Financial Services

Plat:

32.600 CZK

Náš klient je globální lídr v oblasti převodů peněz, cloudových bankovních služeb a digitálních platebních řešení. Spolupracuje s předními světovými společnostmi a klade důraz na poskytování vynikajících zákaznických zážitků.

Pokud sdílíte hodnoty jako spolupráce, transparentnost, integrita, a máte zájem stát se součástí týmu, který mění způsob, jakým firmy platí a dostávají zaplaceno, tato příležitost je určena právě vám.

Připojte se k týmu a podílejte se na jeho inovativních projektech v dynamickém a podporujícím prostředí.

Náplň práce

  • Odpovídání na dotazy a požadavky zákazníků v češtině i angličtině
  • Poskytování každodenní podpory a poradenství ohledně podnikání
  • Komplexní zákaznická podpora prostřednictvím telefonu, e-mailu a chatu
  • Profesionální řešení dotazů k novým a stávajícím službám a efektivní vyřizování stížností
  • Rychlé a efektivní řešení problémů
  • Práce na dosahování individuálních a týmových cílů

Požadavky

  • Čeština – min. C1
  • Angličtina – min. B2 (písemná i ústní komunikace)
  • Vynikající komunikační dovednosti
  • Zkušenosti v zákaznické podpoře jsou výhodou
  • Zájem o digitální bankovnictví a platební řešení
  • Skvělé schopnosti řešení problémů
  • Technická zdatnost a ochota se učit nové věci
  • Zodpovědnost a schopnost pracovat v týmu
  • Flexibilita a schopnost přizpůsobit se dynamickému prostředí

Benefity

  • Podpora při stěhování do Řecka – náklady na letenky, ubytování v hotelu a pomoc při hledání bydlení jsou plně hrazeny
  • Konkurenční měsíční plat plus 2 platy navíc ročně
  • Program doporučení – přivedení přátel přináší bonusy
  • Příspěvky na zdravotní péči a další slevy
  • Kompletní školení od certifikovaných instruktorů
  • Možnosti profesního růstu a rozvoje
  • Speciální akce a iniciativy v oblasti komunitní a společenské odpovědnosti
  • Bezplatné online kurzy řečtiny
  • Moderní pracovní prostředí s relaxačními zónami pro přestávky
  • Certifikace Great Place to Work – společnost podporuje rozmanitost
  • Měsíční výkonnostní prémie až do výše 771 CZK
  • Bonus za dopravu až 428 CZK/měsíc.